1. Početna
  2. Pretraga rezultata
  3. Radnik u proizvodnji
image description

Radnik u proizvodnji

AA Euro Croatia , Inostranstvo Kontakt: / croatia@aaeuro.com Website: aaeuro.hr/
  • Podeli posao

Opis posla

AA Euro Croatia dio je međunarodne grupacije AA Euro Group Ltd koja je osnovana 2005. godine u Irskoj. Specijalizirani smo za zapošljavanje u području građevine, inženjeringa, proizvodnje i financija. Zapošljavamo kako u Irskoj tako i u ostalim dijelovima Europe. Za našeg klijenta, jednog od vodećih industrijskih proizvođača kompozitnih rješenja, tražimo više radnika za rad u proizvodnji i obradi proizvoda od stakloplastike. Ključni zadaci: - Rad u industrijskoj/tvorničkoj proizvodnji, obradi i doradi proizvoda od stakloplastike. - Rad na različitim pozicijama u sklopu proizvodnje (obrada i izrada gotovih proizvoda od stakloplastike, brušenje, lakiranje i poliranje proizvoda). - Održavanja visoke razine sigurnosti na radu i standarda rada. - Pridržavanje zadanih normi proizvodnje - Rad u smjenama – dnevne i noćne - Fizički zahtjevan posao Uvjeti: - Dobra fizička kondicija - Obavezno prethodno radno iskusvo u fizičkim poslovima - Iskustvo u industrijskoj proizvodnji prednost - Fleksibilnost za rad u različitim pogonima u sklopu proizvodnje te za rad u smjenama - Obavezno poznavanje engleskog jezika na komunikacijskoj razini - Poslodavac može ponuditi zaposlenje samo kandidatima s hrvatskim ili nekim drugim EU državljanstvom.

Potrebno

Jezici: Rad na računaru: Osnovno Radno iskustvo: 1 godina Stručna sprema: Srednja škola Vozačke dozvole: B

Pogodnosti: Zapošljavanje direktno kod irskog poslodavca/irska prijava Mogućnost zapošljavanja parova - Osnovna satnica 10.90€ bruto, nakon 11 mjeseci rada 12.95€ - Smjenski rad 13.30€ bruto - Rad vikendom 13.95€ bruto - Prekovremeni rad 16.35€ bruto - Organiziran smještaj u kućama u neposrednoj blizini tvornice. Cijena 50 € tjedno. - Prema trenutnim regulacijama po dolasku u Irsku je obavezna dvotjedna samoizolacija, pri čemu poslodavac osigurava besplatan smještaj i prehranu. - Početak rada odmah. - Zainteresirani kandidati mogu se prijaviti slanjem životopisa na engleskom jeziku na email: croatia@aaeuro.com