1. Početna
  2. Pretraga rezultata
  3. Serviser za PVC stolariju
image description

Serviser za PVC stolariju

AA Euro Croatia , Inostranstvo Kontakt: +385 (0)1 5626 651 / croatia@aaeuro.com Website: www.posao.hr
  • Podeli posao

Opis posla

AA Euro Croatia dio je međunarodne grupacije AA Euro Group Ltd koja je osnovana 2005. godine u Irskoj. Specijalizirani smo za zapošljavanje u području građevine, inženjeringa, proizvodnje i financija. Zapošljavamo kako u Irskoj tako i u ostalim dijelovima Europe. Za našeg klijenta, jednog od najvećih proizvođača PVC stolarije na području Europe, tražimo više kandidata za radno mjesto Serviser za PVC stolariju za rad u Irskoj. Ključni zadaci: - Pregled, popravak i servis montirane PVC stolarije kod kupaca - Fizički zahtjevan posao koji ponekad iziskuje i podizanje tereta - Održavanje visoke razine sigurnosti na radu i standarda rada. Uvjeti: - Obavezno radno iskustvo na području stolarije/građevine ili slično - Obvezna vozačka dozvola B kategorije, posjedovanje C kategorije je prednost - Organiziranost i fleksibilnost - Sposobnost samostalnog rada - Dobra fizička kondicija (fizički zahtjevan posao) - Odlično poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu - Poslodavac može ponuditi zaposlenje samo kandidatima s hrvatskim ili nekim drugim EU državljanstvom.

Potrebno

Jezici: Engleski Rad na računaru: Osnovno Radno iskustvo: 1 godina Stručna sprema: Srednja škola Vozačke dozvole: B

Pogodnosti: - Ugovor na neodređeno vrijeme, zapošljavanje direktno kod irskog poslodavca/irska prijava - Plaćeni kolektivni godišnji odmor - Tjedna isplata plaće: € 613.00 neto za 5 radnih dana - Organiziran zajednički smještaj, cijena od 20–50 EUR ovisno o lokaciji - Osiguran besplatan smještaj i bespovratna financijska pomoć za vrijeme karantene - Početak rada siječanj 2021.